Çözüm Ortağınız MKTech 

Çivi Kaynak Cihazı Tabancası, Alüminyum Çivi Kaynak ve Birleştirme Cihazı, Karusel Tüp Giriş Sistemi ve Tüp Yıkama Sistemi,Kantar Sistemleri,Check Scala Sistemi, Dinamik Kantar Sistemi, Akıllı Saat projeleriyle yenilikçi, yerli ve milli ürünler ortaya koymak amaçlanmaktadır.

Mekatronik Mühendislerinden oluşan teknik kadrosu bulunan MKTECH Mühendislik sistem tasarım, elektronik kart tasarım ve yazılım konularında çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Sistem Tasarımı

Ürün dış ve iç iskelet katı modellemeleri, özel ölçülü sac tasarımı ve sunulan fikir ve projeleri tasarlayıp üretebiliriz.


Yazılım Geliştirme

Gömülü yazılım geliştirme, cihazların istenilen yönetimsel işlemleri yerine getirebilmeleri için gerekli donanım yazılımlarını geliştirmekteyiz.

Kullanıcı arayüzü tasarımı, cihaz işlevselliğini arttıran ve kullanıcı etkileşimini sağlayan PC uygulamaları da geliştirilmektedir.


Donanım Tasarımı

İnverterli modüler güç kartları, filtre kartları, tabanca sürme kartları, kontrol kartları vb. kart tasarım ve imalatı yapılmaktadır. Ayrıca özel tasarım kartlar da üretmektedir.

Anolog, dijital ve karışık sinyal tasarımından yüksek performanslı yüksek frekanslı uygulamalar, standart iletişim ara birimleri tasarlanmaktadır.

Danışmanlık

Ayrıca proje danışmanlık işlemleri ve çözüm ortaklığı konularında da destek alabilirsiniz.